b6.png

Registrace na účastnice jsou otevřené do 2.9 2021!


Nezáleží na tom, jaký důvod Vás sem přivedl, je pro nás čest Vás tu přivítat.
Toto je RPG stránka na motiv základní trilogie Selekce od Kiery Cass. Touto sérií jsme pouze inspirovaní, což znamená, že Vám nabízíme originální příběh.

Můžeš být účastnicí ucházející se o prince, hostem z jiné země – klidně i královské krve, pokud budeš chtít, nebo ochotnou služebnou či odvážným strážcem. Stačí si jen vybrat. Při tvorbě postavy meze neklademe. Maxonova Selekce se v knize zdá oproti jiným událostem jako procházka růžovou zahradou. Nečekej u nás jen nošení šatů a schůzky s princem. Země je ve válce, mezi mocnými panují intriky a špinavé hry. Tento svět není tak úžasný, jak se na první pohled zdá.

Vitejte!

b3.png

Základem každé RPG hry je přečtení pravidel a reálií. Taktéž k tomu neodmyslitelně patří i základní seznámení se stránkami a  zorientování se na nich. Dále je vhodné se přidat na náš Discord, přes který s námi můžete komunikovat a zjistit, zda je toto téma pro vás, zeptat se dalších hráčů na zkušenosti nebo v případě nějakých nejasností  napsat někomu z našeho Admin týmu.
Pak už není nic jednoduššího než si vytvořit vaši postavu a počkat na schválení. Zatímco budete čekat můžete lépe poznat naše hráče.

Jak a kde vlastne zacit?

b4.png

Proc byste se k nam meli pridat ?

´

b3.png
b4.png

Srdce prince

V příbězích muži bojují o srdce ženy. Však kdo by odolal bojovat o srdce prince? Ačkoliv vás na začátku bude 35, nakonec může vyhrát jen jedna. Kdo bude stát po princově boku? Může to být klidně někdo z vás.
Ale pozor! Láska je nevyzpytatelná!  Možná princ nebude ten, se kterým najdete své šťastně až do smrti...

Koruna a moc

Je možné, že do Selekce nepůjdete s touhou po lásce, ale po koruně a po moci. Ta, která vyhraje, nejen že získá prince, ale dokonce se stane budoucí královnou Illei. Budete ta, které se budou všichni klanět. Stane se z vás ikona malých děvčátek, co si budou přát být jako vy. Však jak se říká: ,,S velkou mocí přichází i velká zodpovědnost." Bude jen na vás jak se tohoto zhostíte.

Intriky a boj

Nezáleží na tom, zda jste dívka z druhé nebo ze sedmé kasty. Královský dvůr je nemilosrdné místo plné intrik. Však Jakákoliv dívka má šanci na výhru! Každé z děvčat může mít svůj plán na to, jak  za každou cenu dobít princovo srdce. Některé položí velké oběti a půjdou i přes mrtvoly.
Ale palác není klidné místo, útočí na něj rebelové. Stačí jeden večer a může jít i o život.

Jedinečný děj

Knihami Kiery Cass jsme pouze inspirováni. Nabízíme vám tudíž jedinečný a originální děj, do kterého se může zapojit každý z vás! Myslíte si, že nějaká komorná nebo strážce jsou nuda? Pletete se. I taková postava dokáže zamíchat kartami osudu rychleji než jakýkoli krupiér v kasinu. A co teprve, když vám do hry přijde vypravěč?  Tahle entita je jako bůh, to co řekne se stane a nelze to nijak ovlivnit, Ovšem jeho peprnosti vám hru zajímavě obohatí.

Skvělý kolektiv

Jsou vaše postavy nepřátelé na život a na smrt nebo nerozlučná dvojka?  Vy jako hráči si můžete dokonale rozumět, ale kdo ví. My sami víme, jaká přátelství můžou díky RPG vzniknout. pokud zrovna netrávíte čas hraním, máte možnost poznat komunitu našich úžasných hráčů, můžete naplánovat nějaké  drama pro svou postavu, nebo jen tak poklábosit o vašem skutečném životě. Kdybyste cokoliv potřebovali, náš přátelský admin team. Vám pomůže bez zaváhání.

Chat

Textové rpg existuje v mnoha formách na různých platformách. Však chat má plno výhod.  Třeba jako to, že nemusíte na odpověď čekat několik dní, ale přijde vám během několika minut (avšak záleží na hráči). Pro naše hry využíváme platformu chatzy, ale větší akce na našem fóru rovnou na stránkách. A díky našemu Discordu je o mnoho jednodušší komunikovat s ostatními hráči, domlouvat si hry nebo si jen tak povídat o vašich každodenních radostech a starostech.

Akce a čas

Na naší RPG hře pořádáme i akce, na které můžete se svou postavou zavítat, ovšem nikdy nejsou povinné a nemusíte se bát, že by byla vaše postava později v nevýhodě, když se nějakého plesu či večírku nezúčastní. Bereme ohledy na to, že ne vždy máte volno, a to platí pro celou hru. Admin team se hráčům vždy snaží vyjít vstříc a pokaždé se ptáme, kdy máte čas, aby se nás na akci sešlo co nejvíce.

Deníky postav

Nabízíme vám možnost rozvíjet příběh vaší postavy nejen pomocí hry, ale i Deníků. Protože ne vždy má váš charakter možnost se s problémy a emocemi svěřit, ale vy byste si přáli, aby i ostatní hráči věděli, co na ni mělo jaké následky. Když budete mít potřebu ukázat, co se děje v životě vaší postavy nebo vyzdvihnout nějakou hru, která na ni měla větší dopad, můžete do udělat formou deníku.

Pokud jste ovšem jedni z těch, jež neuspokojí jen samotná hra a psaní deníků a stále máte chuť se více ponořovat do světa Selekce, tak pro vás máme nachystaný i nějaký ten bulvár. Po každém plese je, z hodnocení hráčů, udělaný sloupek, kde se můžete dozvědět, která z postav svými šaty ostatní nejvíce uchválila a která by na tom ještě měla zapracovat. Krom toho máme i vlastní časopis, kde je spousta rozhovorů a pokud budete chtít můžete do něj přispět i vlastním názorem či článkem.

Módní policie a časopis

Zahlaví4r2.png