Xoxo.jpg
frame4.png

Vilma Madelaine LeFay

Status: Spisovatelka a redaktorka časopisu Ondormondo

Kasta: Třetí

Provincie: Dominica

Věk: 21 let

Datum narození: 10.8.

Výška: 172 cm

Váha: 56 kg

Barva vlasů: Měděná

Barva očí: Modrá

Oblíbená barva: Oranžová, Žlutá a Zelená
Vzdělání: Středoškolské

Face Claim: Bonnie Wright

Stav: Svobodná

Děti: Žádné
Rodina: Narodila se Dianě a Severinovy LeFay je jednou ze tří sourozenců, má mladší sestru Maliu a staršího bratra Charlieho


Zájmy: Její práce je i její koníček, takže moc ráda píše knížky nebo jen povídky, je také velká knihomolka, takže ji často najdete s knížkou v ruce, a mezi její velké záliby patří kromě tohoto jízda na koni a zábava jako je diskotéka nebo cirkus, či divadelní představení.

Vlastnosti: Je to upovídaná, veselá, přátelská, empatická a bláznivá dívka.

Charakter

Vilma Madelaine LeFay je dívka většího vzrůstu, štíhlá ale výrazná díky tomu že je rusovláska, pokaždé když ji spatříte vyzařuje z ní nepopsatelná energie, touha bojovat a nevzdávat se. Když se jí zadíváte do blankytně modrých očí, spatříte upřímnost a ochotu kdykoliv, komukoliv pomoci. Narodila se ve znamení lva a jako hrdý lev touží po pozornosti a obdivu ostatních. Vždycky je ke všem přátelská a na její veselou náladu není těžké se napojit. Miluje svou práci, i přestože se nebojí komukoliv svěřit nejradši se ze všeho vypíše, díky tomu jsou její knížky tak skutečné, plné citů a zkušeností které předává ostatním. Často chodí na cirkusové či divadelní představení, má to moc ráda a často přemýšlí jak moc by si přála být pátá kdyby neměla tak ráda svůj psací stroj asi by si to hned s někým vyměnila i přestože ví že to není možné, proto když má nějakou volnou chvilku hraje u sebe v pokoji různé dialogy z divadelních her, Ale když je toho na ní někdy opravdu moc, zavře si dveře a tančí, zkrátka dostává ze sebe všechny emoce tancem. Jejím jedním z dalších koníčků je jízda na koni, když je s koňmi ví že je s přítelem který ji nezradí a je s ním šťastná, miluje to, když může cítit teplý dech z koňských nozder. O její práci jsem vám jistě už vyprávěla, snad jen doplnit že nejradši píše fantasy a zamilované romány. Krásné na ní je že když vidí že je toho na někoho moc, podá mu pomocnou ruku, pevně ho obejme a opakuje mu že je tady s ním a že všechno bude v pořádku, že je silný a že dokáže všechno co si bude přát. Naopak když je někdo šťastný, přidá se a snaží se aby z toho okamžiku byl nezapomenutelný zážitek.

Minulost

Společně se svou rodinnou vyrůstala v malém domku, každý den se bosýma nohama procházela po sluncem rozpálené trávě a chytala tam myšlenky na psaní. Její táta Severin LeFay je lékař, jeho práci neskutečně obdivuje , a aby řekla pravdu právě on je ten za kterým jde když ji něco trápí, a on ji vždycky otevře svou náruč, vyslechne si ji a vyléčí všechna její škrábnutí i rýhy na srdci. Má ho ráda i proto jak v ni věří, a přeje ji aby byla šťastná, ve všem ji podporuje a když je nějaká kláda v cestě, pevně ji stiskne ruku a pak mi pomůže ji odstranit. Abych nemluvila jen o něm přesunu se k její matce Dianě LeFay, ona je skutečná dáma, když na ni kouká, diví se že právě ona není naší královnou, ale pak když si vzpomene jak ji vyprávěla o životě druhých, o tom jak byla ráda dvorní dámou dokud se nezamilovala do jejího táty, chápe proč tomu tak je. Máma byla vždycky taková více uzavřená, krytá pod kůrou a jen tak nikoho pod ni nepouští, proto k sobě nemají tak blízko, občas je pěkně podlá ale i tak ji má moc ráda. Její mladší sestra Malia je celá po ní, usměvavá dívka která se rozhodla své srdce dát do rukou Harrymu a tím se z ní stala pátá, pomáhá jí jak jen může, o peníze si tedy zatím nemusí dělat největší starosti, ráda ji vidí šťastnou, na svůj život si zvykla rychle jako baletka. A její bratr Charlie ? Toho má tak strašně ráda, vždycky ji z legrace škádlí a tak se často smějí. Pracuje jako režisér a ona strašně ráda sleduje jak pracuje. At se její rodina zdá jakkoliv podivná za nic by ji nikdy nevyměnila. Naštěstí je nepotkalo nic tak strašného aby se s tím nedokázali vypořádat, snad jen jednou ale to si nechá na jindy. Snažíme se nižším kastám pomáhat jak jen můžou a to je činí štastnými.

"Teorie pravděpodobnosti: Čím více přání máš tím více se ti jich splní, nejdůležitější je nepřestávat snít"