Tobias.jpg
frame4.png

Tobias Wright

Status: Strážce
Kasta: Druhá

Provincie: Angeles

Věk: 32 let

Datum narození: 2.11.

Výška: 183 cm

Váha: 80 kg

Barva vlasů: Hnědá

Barva očí: Hnědá

Oblíbená barva: Modrá, černá, hnědá
Vzdělání: Středoškolské

Face Claim: Theo James

Stav: Svobodný

Děti: Žádné


Rodina: Matka - Electra, Otec - Pierre, Sestra - Clementine


Zájmy: Box, turistika, auta, dobrý alkohol, knihy, sex, plavání, poker, běh, posilování

Vlastnosti: Uzavřený, odtažitý, ochranářský, náladový, věčně zamračený, nebojácný, precizní, loajální, zásadový, upřímný

Charakter

Tobias je typický muž. Má rád auta, dobré jídlo, nebo třeba alkohol, ale samozřejmě není alkoholik. Je hodně uzavřený, takže je téměř nemožné z něj dostat něco soukromého. O své rodině nikdy nemluví. Vlastně, mluví poměrně málo, protože nemá potřebu polemizovat. Je hodně odtažitý, takže flirtováním, nebo přátelským chováním si ho opravdu na svou stranu nezískáte. Pokud nechce, nebaví se a úspěšně ignoruje. Ovšem, je hodně loajální a nikdy neprozradí tajemství. Ke všem lidem chová respekt a úctu. Není ten typ, kterého vystrašíte výhrůžkami. Pro strach má uděláno, a je dost pravděpodobné, že to bude právě on, kdo ten strach bude vzbuzovat, poněvadž se téměř neusmívá a spíše se neustále mračí, nebo vypadá, že je naštvaný. Částečně tak působí kvůli své práci, ale v podstatě i takový je. Za to dokáže být až přehnaně upřímný, takže pokud se mu něco nelíbí, nebo má na něco jiný názor, rozhodně se to od něj dozvíte, protože v tu chvíli nedrží jazyk za zuby. Hledáte někoho, kdo vás ochrání, a víte, že se na něj můžete spolehnout? Jo, tak přesně tím hledaným je Tobias. Ačkoliv se to nezdá, dokáže být opravdu výjimečným společníkem, protože je hodně všímavý a ostražitý, takže je s nim každý v bezpečí. Pokud vám ovšem dovolí nahlédnout pod tu slupku, zjistíte, že i když působí jako kámen, dokáže být i zábavný. Má rád totiž zábavu. Adrenalin je něco, co ho dokáže trochu zpřístupnit. Rozhodně to není žádný kazič zábavy. V soukromí je i docela vtipný. Navenek však emoce najevo nedává. Radši utrousí nepříjemnou poznámku jen pro to, aby se nemusel s někým vybavovat. Kdo však dokáže zdolat jeho hradby, ten získá parťáka do nepohody. Jeho největší vášni je posilování, takže je dost pravděpodobné, že všechen volný čas jej lze najít právě v posilovně, nebo při opravování aut, protože i tohle je něco, co ho dokáže uklidnit.

Minulost

Narodil se do obyčejné rodiny jako prvorozený syn. Dětství pro něj bylo normální, žádné drama se neodehrálo. Tedy až do doby, než onemocněla jeho o pět let mladší sestra – Clementine. Jelikož jeho rodiče neměli hodně peněz, léčba rakoviny byla opravdu nákladná, takže Tobiasovi nezbývalo nic jiného, než své rodině pomoct. Začal proto při střední škole nelegálně prodávat náhradní díly do aut, nebo je rovnou kradl. Dokonce se účastnil nelegálních zápasů v ringu, takže se často stávalo, že se objevil doma s modřinami, tržnými ránami, nebo sem tam s nějakou zlomeninou. Tak to pokračovalo opravdu dlouhou dobu, ale nakonec se Clementine vyléčila, takže nebyl důvod k tomu, aby pokračoval v tom, co dělá, jenomže jemu se to natolik zlíbilo, že se rozhodl pokračovat. Po střední škole se od rodiny odstěhoval, protože chtěl mít klid od toho, aby se ho vyptávali na to, kde k těm ranám přišel. Chtěl žít svůj život po svém, takže na určitou dobu s rodinou přestal komunikovat. Ozval se jim ve chvíli, kdy se dostal do dluhů a skončil v nemocnici s polámanými žebry. V tu chvíli si uvědomil, že je na čase, aby přestal hazardovat se svým životem. Po odchodu z nemocnice se vším skoncoval a přihlásil se na výcvik. Po dokončení výcviku se z něj stal plnohodnotný voják, ale nakonec byl převelen do paláce, takže se z něj stal palácový strážce. Svou práci bere od začátku zodpovědně. Dokonce na sobě neustále tvrdě maká a samozřejmě splácí své dluhy z minulosti. Dokonce i rodině posílá peníze.

"Jediný limit jsi ty sám."