Samuel.jpg
frame4.png

Samuel Victor Blackwood

Status: Strážce
Kasta: Druhá

Provincie: Angeles

Věk: 37 let

Datum narození: 29.9.

Výška: 191 cm

Váha: 84 kg

Barva vlasů: Černá

Barva očí: Černá

Oblíbená barva: Černá, stříbrná, mechově zelená
Vzdělání: Vysoká škola - Španělský jazyk a literatura

Face Claim: Benjamin Thomas Barnes

Stav: Svobodný

Děti: Žádné


Rodina: Otec (George Peter Blackwood)


Zájmy: Trénink bojových sportů/střelby, jízda na koni, četba, společenské tance, samostudium, stolní hry (především šachy)

Vlastnosti: Málomluvný, loajální, gentlemanský, slušný, spolehlivý, (příležitostně) sarkastický/ironický

Charakter

Vysoký muž s chladnýma, inkoustově černýma očima a s atletickou, svaly obalenou postavou vás na první pohled jednoduše musí zaujmout. Pěnišníkově narůžovělé rty svými úsměvy šetří a upřímně je věnují skutečně jen těm, kteří si to dle jeho uvážení zaslouží. Tvář nechává porostlou několikadenním udržovaným strništěm, které pod sebou schovává ostře řezanou sanici a kulatou bradu s důlkem vprostřed. Nos má delší, u špičky maličko rozšířený. Jeho rozložitá ramena, paže i záda jsou pokryty jizvami všech tvarů a velikostí, které utržil během výcviků a tréninků. Vlasy nechává mírně odrostlé, zpravidla sčesané z čela. Veliké ruce jsou zakončeny dlouhými, štíhlými prsty, kůže na nich pozbývá jemnosti a hebkosti. Pokožka je mírně zhrublá a stisk má pevný jako ocel. Jeho povaha má dvě strany mince, z nichž u obou ví, kterou je v dané situaci vhodné použít. Jedna z jeho osobností a povah vám naservíruje na stříbrném podnosu velice slušného muže, s dobrým vychováním a galantností sobě vlastní, kterou projevuje především ženám, k nimž se chová s velikou úctou a laskavostí. Avšak toto vše je poněkud tlumeno málomluvností, kterou si jakožto strážce striktně udržuje a nepromluví, není-li tázán nebo k tomu vyzván. Na druhé straně, získáte-li si jeho sympatie a potažmo i přátelství, u něhož si může být on sám jist důvěrou a vytrváním, připravte se na maličko sarkastického, ironicky naladěného sympatického muže, který si z vás bez váhání udělá legraci, i kdyby u toho měl šťourat přímo do vosího hnízda. Jeho upřímnost mu je dvousečnou zbraní, ne každý ji dovede snést. Obecně se však jedná o velice vzdělaného muže, hovořícího plynulou a svižnou britskou angličtinou - tu pochytil z otcovy strany -, základy má však i ve francouzštině a díky dokončenému studu na vysoké škole perfektně zvládá španělštinu. Nadevše miluje knihy, z nichž své znalosti čerpá a má tak obecný přehled v hned několika rozličných odvětvích. Jeho loajalita vůči koruně je neochvějná, avšak nejedná se ani o fanatika, přestože úctu chová skutečně ke každému členu královské rodiny. Jeho největší neřestí mu budiž cigarety - jakožto středně silný kuřák si tu a tam zkrátka pokouší najít chvilku pro sebe a nikotinovou tyčinku - a jeho upřímnost, jdoucí ruku v ruce se sarkasmem a ironií.

Minulost

Je to jedináček, doslova a do písmene vymodlené dítě. Jeho otec, George P. Blackwood, dodnes vlastní klenotnictví a tomuto jemnému, přesnost vyžadujícímu povolání dává téměř každý den svého života, zatímco jeho matka, Florence Miriam Blackwoodová, se věnovala baletu. Prožil poklidné dětství s rodiči, kteří jej milovali, kteří by pro něj i dýchali, kdyby mohli. Stejně tak je tomu i obráceně. Během studií se jednalo o tichého, poslušného žáka, který se nesnažil dělat problémy, ačkoli nejednalo se ani o nějakého odstrčeného podivína. Pilně studoval a vynikal především ve znalostech cizích jazyků, literatury a biologie. V okruhu přátel nechával zazářit svůj bryskní humor a mimoškolní aktivity zahrnovaly především sport a tanec. Ačkoli ten dlouhá léta nenáviděl, snad kvůli láskyplné přísnosti Florence. Životní ránu mu zasadil osud v jeho sedmnácti letech, kdy mu rakovina slinivky břišní vzala matku a on tak zůstal s otcem docela sám. Snad právě smrt v něm probudila lásku k tanci a jen upevnila jeho úctu k ženám. Po úspěšném ukončení školy šel dobrovolně na vojenský výcvik, z něhož si odnesl mnohé - dobré i špatné, nejhorší i nejlepší. Je schopen se nejen postarat o sebe samého, nýbrž poskytnout obranu i druhým osobám. Právě tento výcvik a celkový zápal pro rozvíjení schopnosti boje na blízko a trénink ve střelbě jej zavedl k práci strážce.

"Každá strana má dvě mince. Dobře vybírej, které z nich chceš být čelem."