top of page

Rosalinde Brown

Status: Umělkyně
Kasta: Pátá

Provincie: Likely

Věk: 23 let

Datum narození: 1.2.

Výška: 166 cm

Váha: 58 kg

Barva vlasů: Zrzavá

Barva očí: Světle hnědá s lehce modrou


Vzdělání: Středoškolské

Oblíbená barva: Hnědá, modrá

Stav: Svobodná
Děti: Žádné

Rodina: Belinda - 42 let - matka, Edwin - 41 let - otec, Melinda - 17 let - sestra, Irwin - 15 let - bratr, Valentina - 15 let - sestra, Viviane - 5 let - sestra

Face Claim: Dianne Argon

Zájmy

Vlastnosti

"Jako člověk miluji rozum, ale jako umělec nenávidím rozumné věci."

c89a1a8987cadf95da8aff2a635cdf81.jpg

Charakter

Minulost

Rosalinde, nebo často oslovovaná Rosie je milá a hodná holka, která se především stará ráda o ostatní. Pomáhá ve vývařovnách i v domovech, protože chce. Je to umělecká tuše, která ráda do všeho vdechne trochu toho života. Nejvíc nadaná je na malování a ještě radši maluje přímo na lidi. Je to pro ní taková terapie ale i pro ně. Ví o sobě, že je krásná ale moc svého vzhledu nezneužívá. Je hodně akční, takže jí jen těžko uvidíte ležet doma na gauči. Nuda jí naprosto ubíjí, proto má taky hodně koníčků. Mezi ně patří umění, běh, dlouhé procházky, čtení knih. Jen těžko s ní zažijete nudu, protože nuda se v jejím slovníku rozhodně neobjevuje. Je hodně odvážná, takže nemá problém s adrenalinem. Ráda zkouší nové věci a nikdy nepokazí žádnou zábavu, ale umí být občas taky pěkně drzá, nekompromisní a i lehce krutá. Ze všeho nejvíce nesnáší lži a přetvářky. To je něco, co nedokáže vystát. Umí se bránit, takže nejednou někdo od ní schytal pořádnou facku, nebo pěstí do obličeje, většinou muži, když se k ní chovali oplze. To jí naučil otec ať se o sebe umí postarat. Pro přátelé a rodinu udělá skoro všechno. Dokáže své blízké zahrnovat láskou a starostí. Je hodně elegantní a ve společnosti je moc milá, každému i neznámému je schopna podat pomoc ruku, i když finance nemají zrovna na rozdávání. Má lidi ráda, je velmi společenská. Mimo jiné má ráda přírodu, zvířata, dobré jídlo. Vadí jí, že je v dnešní době většinou vše o sexu. Možná je v tomto duchu staromódní, ale opravdu si přeje potkat někoho, kdo jí bude milovat jako člověka, ne jen jako tělesnou schránku.

Rosie se narodila jako první dítě mladému páru z páté kasty. Umělecká rodina, niják zvlášť známá a úspěšná ale zase hlady úplně nikdy netrpěli. Rosie už od mala sluníčko, které se cpalo pomoc všude kam mohlo. Ať už pomáhat tátovi s keramikou a tvoření nádobí, sochařské práce a nebo patlání rukami na plátno. Ve svých 6 letech byla obdařena prvním sourozencem a to sestrou Melindou. Už od prvního okamžiku jí milovala a čekala až povyroste ať spolu mohou blbnout, hrát si a vytvářet umění, ke kterému je vedená. Postupem let co Rosie vyrůstala se do jejich rodiny připojili dvojčata Irwin a Valentina. Pro rodiče začalo být víc náročné dopřávat dětem všechno co chtějí a tak se Rosie začala zapojovat jak jenom mohla. Vytvářela obrazy po večerech, ve škole přes den se snažila naučit všechno co jí hlava dovolila a své sourozence učila doma všechno co jim nešlo. Jejich rodiče mezitím prodávali kousky co vytvořili. Její otec byl především sochař a člověk co vyrábí z keramiky a její matka zase malířka a sem tam vyrobila nějaký šperk. Dospívání tak bylo náročné ale Rosie si z toho vždy dokázala odnést to nejlepší a dělat radost. V 18 letech její matka porodila Viviene. Náročný porod, který jí stál zdravý. Při porodu prodělala mrtvici a od té doby je upoutaná na lůžko, protože má ochrnutou pulku těla a její řeč na tom taky není nejlepší. Otec se tak rozhodl přemístit matku do pečovatelského domova, protože bylo nepředstavitelné se o ní starat s tolika dětmi, malým dítětem a ještě do toho život rodinu. Každý den jí tam ale navštěvují. Na Rosie tak padla povinnost zastoupit matku v jejich rodině a hlavně vychovávat malou Viviene, pro kterou je jako máma, protože jinou mámu nepoznala, nikdo se o ní tak nestaral a bohužel proto Rosie její sestra říká mami, i když se jí snažili naučit, že to tak není. Rosie se tak stará o rodinu, momentálně tvoří díla přes večery, navštěvuje matku, pomáhá ještě v pečovatelských domovech a její sourozenci se taky podílejí na uživení rodiny. Selekce, když se tahle příležitost naskytla tak přihlášku musela vyplnit ale ne jako unik před jejím životem protože ten miluje ale protože chtěla víc pomoc rodině, zajistit jim větší stabilitu.

bottom of page