Rhain.webp
frame4.png

Rhain Davon

Status: Překladatel / Agent ISB
Kasta: Druhá

Provincie: Angeles

Věk: 27 let

Datum narození: 25.5.

Výška: 189 cm

Váha: 82 kg

Barva vlasů: Černá

Barva očí: Modrá

Oblíbená barva: Modrá, růžová
Vzdělání: Vysokoškolské, študoval jazyky a prekladateľstvo

Face Claim: James Scully

Stav: Svobodný

Děti: Žádné


Rodina: Matka - Rosanna Bianchi, operná speváčka, často spieva na stretnutiach vyššých kást. Otec - Matthias Davon, diplomat. Mal sestru Paolinu, ktorá je však po smrti. Predávkovala sa, no rodina tento fakt ututlala.


Zájmy: Rhain miluje knihy a vzdelávanie a rád hrá golf. Okrem toho však zbožňuje tanec, hudbu a nejaký ten alkohol.

Vlastnosti: Ako polovičný talian je veľmi náladový, často urážlivý a príliš vzťahovačný. Provokácia a sarkazmus sú u neho ako druhá nátura. Nenávidí klamstvá a "white lies".

Charakter

Rhain je sympaticky vyzerajúci mladý muž. Má okrúhlu tvár, ktorú zdobí čierne strnisko / malá brada, guľatý nos a výrazné modré oči. Má celkom veľké pery, človek by si až pomyslel, že sa musí dobre bozkávať.. Ale inak má husté čierne vlasy, je vysoký a priemerne vyšportovanú postavu. Je vidieť, že sa nejako hýbe, ale je zrejmé, že sa za cvičením nepretrhne. Často ho uvidíte oblečeného do výrazného oblečenia, či už pozostávajúceho z nohavíc, trička a kvalitnej košele, alebo v nejakej tej mikine. Často je jeho oblečenie kvalitné, vždy je čisté a pekne upravené a ukazuje, že si na svoje oblečenie a celkový výzor potrpí. Nenájdete ho len tak v obleku, ten nosí nerád, lebo sa v ňom necíti pohodlne. Ak je to potrebné, oblečie si ho, no bude sa ošívať a pôsobiť trochu nahnevane. Skôr preferuje kvalitné košele, na mieru prispôsobené nohavice a elegantné poltopánky. Jeho hlavným poznávacím znamením je však viacero šperkov, ktoré nosí. Jeho prsty sú stále ozdobené niekoľkými striebornými prstienkami, na krku mu visí retiazka s kruhovým príveskom v ktorom je vyryté písmeno P a na rukách nosí náramky aj strieborné hodinky, ktoré vyzerajú draho.

Čo sa týka práce a štúdia, bol klasickým dieťaťom bohatých rodičov, ktorí na jeho vzdelanie dlbali. Rhain vyštudoval prekladateľstvo viacerých jazykov, rozpráva plynule anglicky, taliansky, španielsky a severskými jazykmi. Čo sa týka jeho koníčkov, tak má dve tváre. Prvá je tá slušná, kde najradšej číta, vzdeláva sa a hrá golf. Táto jeho stránka je aj veľmi "nábožná", hoci neverí v boha ako takého, skôr na silu prírody, liečivosť kameňov a silu komunity. Druhá jeho stránka je veľmi odviazaná, rád sa vtedy zabáva pri alkohole, tanci a hudbe. Už je toho alkoholu pomenej, odkedy zomrela jeho sestra. Stále si však užíva tanec, hudbu a veľké skupiny ľudí.

Minulost

Rhain sa narodil ako prvé dieťa, prvý syn, do manželstva diplomata Matthiasa Davona a talianskej opernej speváčky Rosanny Bianchi. Dobre finančne zabezpečená rodina sa o syna starala ukážkovo, počas celého detstva Rhainovi nič nechýbalo. Keď sa stal tínedžerom a telom mu zmietali hormóny, je možné skonštatovať, že mu maximálne chýbala pokora a pud sebazáchovy. Puberta s ním začala zmietať celkom skoro, Rhain sa dostal do určitých zlých kruhov, kde sa zoznámil s vecami ako sú alkohol a drogy. Jeho život sa ponoril iba do zábavy a pár rokov života si ani nepamätá, kvôli tomu, že ich strávil pod vplyvom. Všetko sa zmenilo keď Rhainova mladšia sestra Paolina nastúpila na rovnakú cestu, akú jej vydláždil on. Mala len pätnásť rokov (Rhain mal vtedy ledva sedemnásť) keď sa predávkovala a Rhain ju už nedokázal zachrániť. Vidieť ju zomierať vo vlastnej izbe mu zničilo dovtedajší svet, prinútilo ho zamyslieť sa nad tým, čo so svojím životom robí. Ani o desať rokov neskôr si nedokáže odpustiť, že jej ukázal život v tieňoch a že ju nedokázal ochrániť. Po jej smrti sa vrátil späť do školy, dokončil si titul a hoci sa stále rád zabáva, nie je to také, ako predtým. V súčasnosti sa však jeho rodičia rozhodli, že Rhain je dostatočne dospelý na to, aby sa o seba staral sám. Odstrihli ho od financií, dopomohli k získaniu práce v paláci, kde sa momentálne živí ako prekladateľ pre zahraničných hostí.

"My powers are beyond your mortal imagination. For instance, my eyes can see straight through your armor."