Nari.jpg
frame4.png

Nari Ahn

Status: Floristka

Kasta: Čtvrtá

Provincie: Labrador

Věk: 20 let

Datum narození: 15.7.

Výška: 168 cm

Váha: 54 kg

Barva vlasů: Hnědá

Barva očí: Hnědá

Oblíbená barva: Modrá
Vzdělání: Základní

Face Claim: Han Eu Ddeum

Stav: Zasnoubená

Děti: Žádné
Rodina: Starší bratr Do-Yun, mladší sestra Hana, otec, matka, prarodiče


Zájmy: Kresba komiksů, popíjení čaje, seriály, knihy, její Axolotl Gary

Vlastnosti: Snílek, někdy dětinská, melancholická, citlivá, roztěkaná, má tendenci odkládat věci na poslední chvíli, utíká před svými problémy, nekonfliktní

Charakter

Holka s hlavou v oblacích, nezodpovědná a zapomnětlivá. Tohle Nari slýchávala odmalička, hlavně tedy od své babičky, která ji nikdy neměla moc ráda a Nari zase na oplátku neměla nikdy příliš v lásce ji. Na vkus její babičky byla vždy až příliš dětinská a taky naivní. Což se potvrdilo hlavně v jejích třinácti letech, kdy málem nastoupila do auta k naprosto neznámému muži, který jí tvrdil, že ji má vyzvednout. Kdyby tehdy nezasáhl její bratr, věci mohly skončit rozhodně mnohem hůř, než jen vystrašeným vyhubováním doma. Podobné příhody se Nari ale zdánlivě přímo lepily na paty. Možná za to mohl i její vzhled víly, kterou stačí polapit a už nikdy nepustit. Hnědé vlasy, porcelánová pleť, drobné tělo a velké, hnědé oči, které na svět hleděly vždy napůl zasněně a s udivující radostí.

Nikdy zrovna nepatřila mezi soutěživé typy. Nevadilo jí, že nemá ve škole nejlepší výsledky jako její bratr a že není ani hudebně nadaná jako její sestra. Měla své záliby a své drobnůstky, které ji činily šťastnou. Právě k těmto drobnůstkám patřila třeba kresba komiksů jak s něžnými náměty, tak i s dost drastickými podněty plnými boje, zrady a smrti, ale ani erotické motivy nebyly ničím, v čem by se nevyznala. Světy, které nosila ve své mysli, přenášela na papír a následně i do počítače. Online svět bylo další místo, které ji zcela pohltilo. Zde mohla být kýmkoli, jen chtěla, a mohla opět uniknout ze světa, který jí pozornosti příliš nevěnoval a ona v něm ani příliš nechtěla být. Zde mohla zveřejňovat své výtvory pod přezdívkou @PánTemnot a mohla si psát s lidmi, kteří jí konečně alespoň trošku rozuměli. Svou rodinu má sice hodně ráda, ale nerada se hádá. Spíše, než aby skutečně řekla, co si myslí, tak se raději uzavře do sebe, nebo se snaží bojovat se slzami. Právě tuto vlastnost na sobě nesnáší, jenže ve stresových situacích ztrácí hlavu. Lehko propadá panice a sama sebe někdy považuje za hloupou kvůli neschopnosti dostatečně rychle reagovat pod tlakem, když to situace vyžaduje. Má tendenci věřit lidem, i když se už mnohokrát spálila a těžko i lidi odmítá. Spíš, než aby někomu řekla do očí přímou pravdu a snad mu i ublížila, snaží se na to jít oklikou. Přesto dokáže být ale dost hlasitá, zvlášť když se dostatečně uvolní a v takových chvílích pusu nezavře. Lehko se pro něco nadchne a radost jí udělá každá hloupost. Obzvlášť zbožňuje Garyho, svého mazlíčka v akváriu, který je rozkošně ošklivý, což ona přímo zbožňuje. Útěk před všedními problémy se jí ale zrovna nevyplatil, hlavně kvůli zasnoubení, které na ni rodiče, pro její dobro, ušili.

Minulost

Rodiče Nari představují ukázkový příklad druhé generace přistěhovalců, která, byť s námahou, dokázala splnit očekávání svých rodičů, kteří tvrdě dřeli, aby se jejich děti měly dobře. Jen díky tomu Nari a její sourozenci vyrůstali v zajištěném prostředí. Nepatřili k nejbohatším, ale jejich podnik je bez problémů uživil. Původně asijská restaurace se tak během pár let rozrostla ještě o malé květinářství, které však bylo spíše splněným snem Nariny mámy, než skutečným výdělkem. Přesto se květiny staly v určitém smyslu žádaným zbožím. Zvlášť když se v provincii prosycené alkoholismem vraceli ochlastové domů a potřebovali si naklonit své drahé polovičky dostatečnou omluvou.

Pro Nari, která byla prostřední ze tří dětí, však život v Montrealu nepředstavoval nic úchvatného, jak to pokaždé popisovali její rodiče. Odmalička, když nebyla ve škole, musela pomáhat v restauraci nebo v květinářství, záleželo, kde bylo nutné zrovna přiložit ruku k dílu. Povinná školní docházka, a pak práce, žádné vyhlídky na další studentský život. Na rozdíl od svého staršího bratra totiž nebyla geniální, aby ji rodiče nechali studovat dál a pak nebyla ani nijak zvlášť nadaná jako její mladší sestra, která se dostala na konzervatoř. Nari byla jiný případ. Sice hezká, ale dle slov babičky, pro praktický život vesměs nepoužitelná. Až příliš s hlavou v oblacích a nešikovnýma rukama. Byla ale jediné dítě, které nemohlo v očích své rodiny směřovat dál, takže byla i jediným adeptem, který se bude posléze starat o rodinný byznys a následně i o staré rodiče. Ne zrovna nadějné vyhlídky, které mohl zachránit pouze schopný manžel, který se postará jak o byznys, tak i o Nari. Její rodiče to celé zařídili v dobré víře, ale pro Nari byla celá představa plánovaného manželství nesnesitelná. Nechtěla strávit celý život v Montrealu, nechtěla strávit život tím, že se bude starat o manžela a o děti. Možná nebyla tak ambiciózní jako její sourozenci a možná nedokázala narovinu říct svým rodičům, po čem touží, ale stále měla své sny. Věděla, že si za to z části může sama, až příliš dlouho žila ve svém vysněném světě a nechávala svůj reálný život splynout v jednu neustále se opakující smyčku. Přihlášení do selekce bylo zcela spontánní rozhodnutí a částečně i snaha o zbabělý únik. Věděla, že by ji rodiče nejspíše nenutili, kdyby si postavila hlavu a řekla, že si svého jimi vybraného snoubence nevezme. Jenže zklamání, které by následovalo a titul nevděčné dcery by se jí už tak snadno na bedrech nenesl. Pokud by ji však do selekce vybrali, byť ta možnost byla miniaturní, mohla postoupit do vyšší kasty, nejspíš by dostala i nějaké peníze a snad by mohla začít studovat, nebo konečně zrealizovat své plány co se týče svého kreslení. Udělat alespoň něco, pokusit se alespoň na chvíli převzít otěže nad svým životem a nenechat se jen bezcílně vláčet do neznáma, jako tomu bylo doposud.

"“A daily dose of daydreaming heals the heart, soothes the soul, and strengthens the imagination.”"