Jared.jpg
frame4.png

Jared Benjamin Miles

Status: Strážce
Kasta: Druhá

Provincie: Angeles, původem z Hudsonu

Věk: 25 let

Datum narození: 3.2.

Výška: 198 cm

Váha: 85 kg

Barva vlasů: Hnědá

Barva očí: Hnědé

Oblíbená barva: Zelená, černá, hnědá
Vzdělání: Ukončená vojenská akademie, kurzy bojových umění

Face Claim: Moritz Hau

Stav: Svobodný

Děti: Žádné


Rodina: Adoptívni rodičia, nevlastný brat


Zájmy: Rýchle autá, motorky, bojové umenia, tetovanie, zvieratá - psy, mačkovité šelmy, jazda na koni, plávanie, cvičenie, alkohol, sex
Vlastnosti: Ochranársky, úprimný, starostlivý, občas arogantný, manipulatívny, ambiciózny, verný príkazom

Charakter

Benji ako tohto chlapca častokrát prezývali jeho kamaráti či rodičia je chlapec prchkej povahy, aj keď má prísnu vojenskú výchovu. Jeho tvár zdobia tmavohnedé výrazné oči, v ktorých sa skrýva hravá iskra, ale i vážnosť, ktorá sa spája s jeho povolaním. Hlavu mu zdobia neposedné hnedé vlasy, o ktoré sa stará. Po hodinách strávených v posilňovni sa môže pochváliť vyšportovanou svalnatou postavou, ktorú sa snaží zbaliť nejedno dievča, no priznajme si to, je to pekný sukničkár. Všetky svoje hrátky si však necháva na voľný čas mimo paláca, kde vie, že nemôže byť potrestaný. V práci ide o svedomitého muža, ktorý je verný každému jednému príkazu, hoci nie vždy s nim súhlasí. Vie však veľmi dobre, že ak sa vzoprie korune čaká ho smrť. Ale vráťme sa k nemu samotnému. Medzi jeho lásky okrem žien patria rýchle autá a motorky, divoké zvieratá, a to najmä mačkovité šelmy a psy bojových plemien, spomedzi ktorých aj jedného má, a to veľkého rotvajlera s ktorým trávi veľa času mimo práce, ak práve netrávi čas s nejakou ženou. Anubis, ako sa pes volá totižto vie, kde je jeho miesto.

Minulost

Jared Benjamín sa narodil uprostred tmavej noci kdesi na ulici mladej matke, ktorá bola závislá na drogách. Niekoľko dní nehybne ležal uprostred smetí, až si ho všimli okoloidúci. Jeho matka ani iný dospelý nebol nablízku, a tak ho mohli zobrať veľmi rýchlo do nemocnice a dopriať mu potrebné ošetrenia. Keď sa to dozvedela polícia vydali zatykač na jeho matku, zatiaľ čo on poputoval do detského domova. Po niekoľkých mesiacoch strávených v detskom domove si ho adoptoval mladý manželský pár, s ktorým sa odsťahoval do inej provincie, kde sa začal jeho život. Dostal sa do rodiny, kde ho naučili všetkému, čo ako chlapec potreboval. Ako 4 ročný dostal svoj prvý bicykel z ktorého za žiadnu cenu nechcel zliezť, a tak ho musel jeho "otec" naháňať po celom susedstve, až kým sa malý chlapec úplne neunavil. Už od malička bol veľmi hyperaktívne dieťa, no nikdy mu nebolo nič diagnostikované u psychológov. Ako tak rástol prebudili sa v ňom záujem o nežnejšie pohlavie, a tak začal veľmi skoro s rôznymi diskotékami a akciami, kde mohol baliť dievčatá. To sa však nepáčilo jeho otcovi, uznávanému policajtovi, a tak ho pri prvej príležitosti poslal na vojenskú akadémiu ďaleko od domova, kde úplne zabudol na dievčatá. Po doštudovaní akadémie získal miesto medzi palácovými strážcami, za čo bol rád. Malo to predsa svoje výhody, každé jedno dievča chcelo randiť so strážcom, a to on veľmi rád využíval. Nejedná z nich mu skončila v posteli a on si s ňou parádne užil, no vedel kde je jeho miesto.

"Všetci musíme čeliť rozhodnutiu medzi tým, čo je správne a čo je ľahké."