top of page

Elizabeth Anne Hardin

Status: Svatební koordinátorka
Kasta: Čtvrtá

Provincie: Hansport

Věk: 23 let

Datum narození: 4.1.

Výška: 165 cm

Váha: 57 kg

Barva vlasů: Blond

Barva očí: Hnědá


Vzdělání: Střední

Oblíbená barva: Bílá, čokoládově hnědá, žlutá

Stav: Svobodná
Děti: Žádné

Rodina: Rodiče: Otec Daniel (47 let), Matka Anne (46 let)

 

Face Claim: Ellie Goulding

Zájmy

Vlastnosti

"Without leaps of imagination or dreaming, we lose the excitement of possibilities. Dreaming, after all is a form of planning."

Screenshot_20230614_222355.jpg_width=911&height=612.jpg

Charakter

Minulost

Blondýnka, s tmavě hnědýma očima jiskřícíma radostí z každého dne. Snažící se šířit radost do všech koutů světa, jako svatební koordinátorka, je na to i zvyklá. Klienty se snaží připravit na svatbu tak aby si užili nejen svatbu, ale i samotnou přípravu na ni. Někdy je ulítaná, nevyspalá, ale před budoucí nevěstou nasadí úsměv: je všechno v pořádku. S jejími přírodně většími, růžovými rty to jde jedna radost. V plánování svateb využívá plánování a především aranžování. Obě věci si zamilovala, práce je pro ni i jistou zábavou, vyhovuje jí, že si práci užívá i za ni dostává zaplaceno. Svůj život má v bodech rozplánovaný dopředu, alespoň část života. Nejlépe se jí pracuje při hrnku kávy v kavárně, či cukrárně. Ve svém volném čase se věnuje čtení knih, vůbec jí nevadí si práci tahat i do svého volného času. Nenávidí nicnedělání, proto v otázce moře nebo hory, by si stoprocentně vybrala hory. Na první trochu hlubší pohled se nám ukáže mladá, cílevědomá žena, která ví za čím si jde, je vřelá ke všem lidem, ráda jim pomáhá. To, co je její velkou slabinou je přehnaná energie, nebo také to, že všechnu negativní energii si nechává v sobě, jediná možnost jak si ji může vybít je na rodině, někdy jim odpustí vše, jindy se durdí hned při první příležitosti. Ve výjimečných případech je i lehce náladová. Líbí se jí elegantní styl oblečení, baví ji experimentovat s makeupem, většinou s tím jemným. To ale neznamená, že by se neuměla obléknout na ples, či večírek. V těch chvílích si užívá, že může být sama sebou, na večírcích kde má většina lidí upito, ji přece nikdo nebude řešit.

Eliz se narodila 4.ledna, dvou mladým lidem, rodiče si ji ihned zamilovali, snažili se jí dopřát krásný život, nejdůležitější pro ně bylo, aby Eliz byla spokojená. Ale když přišlo na lámání ledu, dokázali Eliz i napomenout. Jejich jediným cílem bylo vychovat nesobeckou dceru, která by se radovala z maličkostí, což se jim také podařilo. Eliz má radost z každého úsměvu nejen jejího, ale i ostatních. Smála se už při nástupu do školky, kde se vyžívala v hraní s panenkami, těm oblékala jakékoli druhy šatů, ale vždy měla slabost pro ty svatební. A když se k tomu postupem času, při nástupu do školy, přidala i radost z plánování a zařizování, vysněné povolání bylo na světě. Její rodiče však byli dost skeptičtí ohledně její volby, nakonec je to ale její volba, se skousnutými zuby jí práci přestali vymlouvat. Eliz se vždy tešila, až si bude plánovat svou svatbu, už ji i mohla mít za sebou... Eliz se v osmnácti seznámila s dvacetiletým klukem, do sebe se zamilovali, vše vypadalo růžově, proto netrvalo dlouho a přišla z jeho strany žádost o ruku, tu nadšeně přijala. Asi nebude překvapením, že za chvíli začala plánovat i svou svatbu, její nejlepší kamarádka jí přitom pomáhala. Jenže nebylo jí souzeno, aby se vdala. Týden před svatbou viděla svého snoubence se líbat s její nejlepší kamarádkou. To ji naprosto zničilo, předtím žila tím, že s ním to je láska na celý život, ale to se těžce spletla. Zrušila zásnuby i svatbu. Chtěla si dát měsíc od svateb pauzu, neřešit je a ani si nepřipomínat co vše mohla mít. Ale to by přišla o svůj zdroj příjmů, a rodiče o pomoc prosit nechtěla, zakládala si na samostatnosti. Do práce se tedy vrhla, její první zakázka po rozchodu nebyla ještě tolik energická, přesto se snažila ji zařídit jak nejlépe uměla. Tak trochu si tím kompenzuje svou neuskutečněnou svatbu. Možnost selekce je pro ni i možností relaxu od svateb, konečně by měla možnost se po rozchodu pořádně vzpamatovat.

bottom of page