top of page

Dimitrij Osborn

Status: Strážce
Kasta: Druhá

Provincie: Angeles

Věk: 24 let

Datum narození: 12.12.

Výška: 184 cm

Váha: 81 kg

Barva vlasů: Černá

Barva očí: Tmavě hnědá


Vzdělání: Základní vzdělání a veškerý výcvik strážce, co je potřeba

Oblíbená barva: Černá

Stav: Svobodný
Děti: Žádné

Rodina: matka Olena - 49 let, otec Randall - 57 let, sestra Karolina - 27 let, sestra Sonya - 26 let, sestra Viktoria - 17 let

Face Claim: Danila Kozlovsky

Zájmy

Vlastnosti

"Disciplína je most mezi cílem a úspěchem."

Dimitri-Belikov-Vampire-Academy-Danila-Kozlovsky-Leather-Coat-1-510x600.jpg

Charakter

Minulost

Dimitrij je jasné ztělesněním strážce. Už od malička měl k tomu sklony, sotva začínal chodit, už se snažil bránit svoje sestry. V podstatě od malička bránil svoji rodinu, když bylo potřeba. Hlavně když jim zemřel otec, tak byl jediným mužem v domě, a vzal si za zodpovědnost se o svoji rodinu postarat. Zodpovědnost a disciplína jsou jeho nejvýraznější povahové rysy. Disciplína se navíc promítala i do jeho zájmů, když se začal věnovat sportu a cvičení. Aktivní byl od malička, a pokud nepomáhal v rodině, tak se věnoval cvičení, sportu. Ono i někdy se mu v průběhu puberty, když se rozhodl bránit svoje sestry, hodilo, že měl už vybudované nějaké ty svaly. Sice je po většinu času tichý, hledí si svého, svojí práce a svých povinností, ale všechno tiše sleduje a když je potřeba, nebojí se rychle zasáhnout. Tyhle rysy pak ještě zdokonalil v průběhu výcviku. Je schopný tiše a nenápadně v koutě stát a analyzovat situaci i možná nebezpečí, dokud není potřeba zasáhnout a ochránit toho, koho má. Taky se i ve volném čase věnuje přípravám. Nejen že si udržuje svojí kondičku, ale taktéž se vyzná i v používání různých zbraní, které by mohl potřebovat, stejně tak dbá na to, aby se i vyznal v okolí, znal místa, která má chránit, lidi, které má chránit a před kým je má chránit.

Dimitrij se narodil do poloruské rodiny. Během změn v Rusku se jeho prarodiče Belikovi rozhodli přesunout se z Ruska do Iley spolu se všemi svými dcerami. Jedna z nich, Dimitriho matka Olena, se brzy poté provdala za obchodníka ze čtvrté kasy. Žila si s ním poměrně spokojeně a šťastně. Postupně se narodily Karolina a Sonya, a pak přišel i Dimitrij. V podstatě první mužský potomek v lini Belikových po dlouhé době, většinou se rodí dcery. I proto jako jediný syn, tak cítil určitou zodpovědnost za své sestry. Ještě větší když v jeho 13 letech zemřel otec na nemoc. Od té doby tušil, že bude jeho povinností převzít rodinný obchod, snažil se proto pomáhat své rodině. A když dospěl, skutečně chtěl převzít obchod, ale v tomhle zakročila jeho rodina. Jeho matka i sestry viděli jeho potenciál a věděli, že obchod není jeho poslaným. A tak ho nakonec přesvědčily, ať se dá k vojákům, ať podstoupí výcvik strážce, že ony už se o obchod postarají. Zpočátku se mu nechtělo, ale nakonec se přesvědčit nechal, stal se vojákem, později i strážcem a teď je za to rád. Obvzlášť když už i jeho sestra Karolina se vdala a spolu s manželem se starají o otcův obchod. On se tak může věnovat své kariéře.

bottom of page