top of page

Dianthe Nikolopoulos

Status: Zpěvačka
Kasta: Pátá

Provincie: Fennley

Věk: 22 let

Datum narození: 7.7.

Výška: 152 cm

Váha: 46 kg

Barva vlasů: Blond

Barva očí: Modrá


Vzdělání: Domácí

Oblíbená barva: Černá, švestková

Stav: Svobodná
Děti: Žádné

Rodina: Matka Nefeli, 50 let, otec Joseph, 57 let, sestra Anastasia, 26 let, bratr Basil, 25 let, dvojče Elina, 22 let, mladší sestra Frey, 18 let

Face Claim: Sabrina Carpenter

Zájmy

Vlastnosti

"If I cannot fly, let me sing."

9fb288347b94d558852af16f6d88e9c0.jpg

Charakter

Minulost

Dianthe je podprůměrně vysokou blondýnkou s ledovýma modrýma očima. Vlasy má dlouhé, nedopustí tomu, aby se nechala ostříhat. Vzdělávala se vždy doma se svou matkou, protože si nemohli dovolit, aby chodila někam na školu. Mezi její hlavní koníček patří zpěv, ale není tolik známá, proto si nevydělává dostatek peněz a stejně je závislá na svých rodičích. Umí také hrát na kytaru, kterou si ráda bere pořád s sebou. Na klavír se teprve učí, jelikož ho doma nemají a má k němu přístup jen u své kamarádky. Co se týče zpěvu, zpívá snad úplně všude. Ve sprše, na procházkách, a nebo na svých koncertech. Každý může poznat, že přichází, protože když má dobrou náladu, tak si něco brouká. Jelikož ji koncertování nevydělá moc peněz, je nucena stále pracovat s rodiči a to v jejich rodinném cirkusu, který absolutně ze srdce nenávidí. Dianthe toho má hodně. Doma studuje, přes den vystupuje v cirkuse a dlouho do noci vystupuje jako zpěvačka. Snaží se být spolehlivá a ukázat svým rodičům svůj talent, ale ti jsou jen zklamaní z toho, že se vydala jinou cestou než zbytek rodiny. Když Dianthe vidí někoho v nesnázích, snaží se mu pomoct, i kdyby se sama měla dostat do průšvihu a nebo se nějak zranit. Nerada někoho vidí trpět, proto je ochotna pro ostatní udělat cokoliv. Někdy však neví, co má říct smutným a truchlícím lidem, proto jim jen nabízí svou tichoj společnost. Je introvertní, proto nezbytně nevyhledává velkou společnost, když nejde o její práci. Málokdo o ní ví její tajemství nebo jen maličkosti jako třeba, že má ráda Moussaku a olivy. Nebo že bytostně nesnáší růžovou barvu, ale líbí se ji na sobě některé odstíny růžové. Nebo to, že miluje mnoho druhů hudby, protože ji nezáleží na žánru, ale pocitech, které cítí z písně. Když si něco zamiluje, miluje to vášnivě a velmi silně a hodlá udělat cokoliv pro to, aby se v tom zlepšila. Umí být taky paličatá, což někdy není na škodu, ale pro ni je prostě problem přiznat si, že by v něčem neměla pravdu. Píše si sama pro sebe písně, proto ji můžete vidět stále s černým deníkem, do kterého si zapisuje různé nápady. Z deníku trčí různobarevné lístečky a to se pojí s její organizovaností. Má totiž ráda ve věcech pořádek. Bojí se výšek, ale o tom neví aní její dvojče.

Její matka Nefeli pochází z Řecka, ve kterém se i Dianthe a její dvojče Elina narodily. Frey se již narodila v Americe, jelikož se tam přestěhovali za prací. Od malička se všichni její sourozenci, včetně ní učili různým kouskům, kvůli cirkusu, ve kterém jejich rodiče pracovali. Dia si pamatuje první den, kdy nastoupili poprvé do cirkusu. Bylo ji sedm let a s Elinou měly spolu vystoupení na vysoké kladině. Dianthe se hodn bála, věděla, že kousek nemá tak dobře nacvičený jako Elina a bála se, že udělá něco špatně s zraní se. S Elinou měl vždy velmi dobrý vztah, byly to jednovaječné dvojčata a rozumněly si úplně ve všem. V onen den se pokazilo všechno, co se jen mohlo. Její starší sestra Anastasia si zvrtla kotník, proto její triky s obručemi musela dělat Elina, která je uměla také. Její bratr Basil měl oblek malý, protože se zničeho nic natáhl alespoň o deset centimetrů. Všechno to mohly být předzvěsti tomu, co se stalo potom. Dianthe a Elina nastoupily na své vystoupení na vysoké kladině. Spustila se hudba, davem se linulo ticho. Ze začátku šlo vše tak, jak si nacvičovaly, ale po chvíli, když si zrovna měnily pozice, Dianthe škobrtla a bojovala se svou vlastní rovnováhou. Tím rozhodila Elinu, která rovnováhu neudržela a začala padat střemhlav dolů. Dianthe ji pozorovala se zatajeným dechem, věděla, že spadne do sítě. Bohužel ale, síť byla uvolněná a proto Elinin pád jen trochu zmírnila, ale dopadla přímo na tvrdou zem. Dianthe si chvíli myslela, že právě sledovala to, jak její sestra umírala, když se nehýbala. Hlavou ji blesklo, že jejich jména již nepůjdou podle abecedy a bude jim chybět E. A i když to byla hloupost, nejspíš to bylo v důsledku šoku. Po čase v nemocnici se zjistilo, že z důsledku pádu se Elině přetrhla mícha a proto bude už navždy na vozíku. Naštěstí mohla stále s lehkou omezeností používat ruce, ale i tak od té doby vyrůstala na vozíku. Dianthe se od té doby snaží o ni starat, i když tolik času nemá. Nesnáší cirkus a bojí se výšek, to však nikdy svým rodičům nedokázala říct a proto dál pokračovala v její práci na kladině.

bottom of page