p.jpg
frame4.png

Catherine Maria Bell

Status: Farmářka

Kasta: Sedmá

Provincie: Allens

Věk: 21 let

Datum narození: 13.6.

Výška: 175 cm

Váha: 65 kg

Barva vlasů: Tmavě hnědá

Barva očí: Hnědá

Oblíbená barva: Smaragdově zelená, rudá a bílá
Vzdělání: Základní

Face Claim: Nina Dobrev

Stav: Svobodná

Děti: Žádné
Rodina: Matka Maria, Otec James, sestra Jodie, bratr Nick, bratr Noah


Zájmy: Čtení knih, zahradničení, běh, vaření, pečení

Vlastnosti: Cat je laskavá, citlivá, stydlivá ale také dokáže být velmi tvrdohlavá a pokud se dostane do nějakého sporu tak i výbušná

Charakter

Catherine už od malička, poté co jí její starší sestra Jodie naučila číst nachází po dlouhém dni v práci odpočinek v nějakém dobrém příběhu. Většího kolektivu se spíše vždy stranila a raději události sledovala z povzdáli, proto při kontaktu s cizím člověkem ji trvá déle, než se trochu otevře. Avšak pokud jde o její názor, dokáže se o něj prát a neustoupit. Dá také na první dojem, protože ten je pro ni velmi důležitý a udělá si tak celkový pohled na osobnost člověka, poté se také k němu chová tak jak uzná za vhodné. Pokud ji je člověk nesympatický, řekne mu to do očí a nehledí na následky, nerada se vyskytuje ve společnosti lidí, kteří v ní zanechají špatný pocit. Do hádky se často nepouští, ale pokud se v nějaké ocitne, vybouchne a kolikrát toho natolik lituje, že se omluví i když byla naprosto v právu. Lidé, kteří se k ní chovají mile, tak ty odmění svojí schopností empatie, ráda je vyslechne, poradí a je vždy k nim laskavá. Za všech okolností stojí za svou rodinou, podporuje nadání svého mladšího bratra Noaha, kterého zemědělské práce a poslání jejich kasty nenaplňuje, ale raději by se vydal směrem ke své hudební kariéře, o které často sní. 

Minulost

Cat se narodila jako druhé dítě mladé rodině, kteří pracovali na nedaleké farmě. Finančně na tom nebyly odjakživa moc dobře, a tak se často stávalo, že rodiče brali několik směn navíc aby dokázali své děti uživit. Když jí bylo pět let narodil se její mladší bratr Noah, kterého už od prvního okamžiku naprosto milovala. Avšak její starší sestra Jodie toužila po samotě a dělala vše, proto aby se co nejdříve vdala a odstěhovala. Při vzácných chvilkách naučila Cat číst, psát nebo se starat o nejrůznější rostliny, jindy ale ji dávala najevo že je až druhorozená a pro rodinu jen přítěží. Po několika jejich prohlášení se doopravdy tak cítila, propadala úzkosti a trávila veškerý čas na farmě, aby svým rodičům pomohla a finančně jim ulevila. Nezměnilo se to ani potom když se narodil další bratr Nick, to už jí bylo dvanáct a převzala odpovědnost matky a o malého se starala, jak nejlépe dokázala, i když to často nenáviděla a přála si odcestovat někam daleko a žít si svůj život po svém. Pak ale poznala Lily, dívku ze sousedství a její nejlepší kamarádku, která s ní sdílela veškeré strasti a radosti, pomáhala jí s péčí o bratříčka, a i s prací na farmě. Stali se nerozlučitelné, proto když se Lily musela po smrti otce odstěhovat k tetě nesli to obě moc těžce a jediným jejím spojením s ní jsou dopisy které vždy nadšeně očekává. Do Selekce se přihlásila, aby zažila něco nového, získala nové skutečnosti a když ji osud bude přát tak aby poznala svoji spřízněnou duši. 

"Sebeláska to je objetí těla s duší v jedné osobě"